Holdet bag A4 Medier

Ansvarshavende chefredaktør
Kristian Madsen
km@a4medier.dk

Nyhedschef
Naja Dandanell
+45 20 19 41 44
naja@a4medier.dk

Kontakt til jourhavende på nyhedsredaktionen
nyhedsdesk@a4medier.dk
+45 27 83 71 30

Eventkoordinator
Annika Madsen
+45 31 62 62 38
annika@a4medier.dk

Kundeservice
(Henvendelser om abonnementer, fakturering og øvrige spørgsmål)
Kundeservice: a4medier@repiit.com eller på telefonnummer 73996601
i åbningstiden mandag-torsdag: 08.30-14.30 fredag 09.00-14.00

Salgsafdeling

Salgschef
Jesper Berg
+45 93 99 04 60
jb@a4medier.dk

Salg af jobannoncer og abonnementer
Key Account Manager
Heidi Franke
+45 31 58 84 04
heidi@a4medier.dk

Salg af abonnementer

Key Account Manager
Morten Mikkelsen
+45 24801464
morten@a4medier.dk

Digital marketing manager
Emil Salzer
+45 93 80 18 37
es@a4medier.dk

Podcast producer
Sarah Falsing
+45 26 66 85 43

Spørgsmål eller andet?

Skriv til: a4medier@repiit.com

Redaktør A4 Arbejdsmiljø
Jonas Sivkær Pettersen  
+45 26 34 24 34
jonas@a4medier.dk

Redaktør A4 Beskæftigelse
Maja Vang
+45 25 36 83 38
maja@a4medier.dk

Redaktør A4 Overenskomst
Kasper Rasmussen
+45 24 24 56 70
kasperrasmussen@a4medier.dk

Redaktør A4 Uddannelse
Andreas Lund
+45 31 25 61 41
andreas@a4medier.dk

Redaktør A4 Ligestilling
Karen Dich
+ 45 22 66 78 82
karen@a4medier.dk

Journalister:
Freja Thorbech
+45 42 40 21 67
freja@a4medier.dk

Kristoffer Nordskov
+45 60 67 58 51
kristoffer@a4medier.dk

Rani Bech
+45 51 56 19 28
rani@a4medier.dk

Julie Yapa Sørensen
+ 45 60 25 65 71
julie@a4medier.dk

Emil Birch Jensen (journalistpraktikant)
+45 26 66 71 82
emil@a4medier.dk

Kristian Nielsen (journalistpraktikant)
+45 26 66 71 83
kristiannielsen@a4medier.dk

Research

Steen Fodstad Nilsson
sfn@a4medier.dk